Kartka z kalendarza „Dobry Zasiew” z dnia 29 listopada 2010r. | Dobry Zasiew – 29.11.2010

Bóg wprawdzie puszczał płazem czasy niewiedzy, teraz jednak wzywa wszędzie wszystkich ludzi, aby się upamiętali; gdyż wyznaczył dzień, w którym będzie sądził świat sprawiedliwie przez męża, którego ustanowił, potwierdzając to wszystkim przez wskrzeszenie go z martwych.
Dzieje Apostolskie 17,30-31

Nadejdzie dzień, kiedy wszyscy będą musieli przed swym Stworzycielem zdać sprawę ze swojego życia. Przed Nim jesteśmy wszyscy jak otwarta księga. On zna nie tylko nasze skryte myśli.
Król Dawid powiedział w Psalmie 139: "Panie, zbadałeś mnie i znasz. Ty wiesz, kiedy siedzę i kiedy wstaję, rozumiesz myśl moją z daleka". Sędziowski werdykt Boży nad całą ludzkością jest jeden i brzmi:
"Wszyscy zgrzeszyli i brak im chwały Bożej" (Rzym. 3,23).
Ale Bóg posłał swojego Syna na świat, aby grzesznicy mo gli być zbawieni. Jest to jednakże możliwe jedynie poprzez szczery odwrót od drogi życia w grzechu i wiarę. Teraz Bóg nakazuje wszystkim, aby się opamiętali i każdego, kto wypełni to żądanie i wyzna swoją winę spoglądając na dzieło dokonane na krzyżu, On obdarowuje żywą wiarą.
Tam na krzyżu Chrystus zmarł za nasze grzechy. Wszyscy, którzy wierzą w Syna Bożego, nie pójdą pod sąd. Natomiast wszyscy ludzie, którzy umarli w swoich grzechach, będą musieli stawić się przed Jezusem Chrystusem, surowym i sprawiedliwym Sędzią wyznaczonym przez Boga do wykonania na nich swojego wyroku. Ten dzień niechybnie nadejdzie. Ktokolwiek odrzuca dzieło krzyża Golgoty pozostanie na zawsze oddzielony od Boga i Jego łaski.
Jednakże aż do chwili obecnej Bóg wciąż miłosiernie wyciąga do ciebie swą dłoń i oferuje ci przebaczenie. Dlaczego nie chcesz go przyjąć?

Jezus Chrystus
– twój ZBAWICIEL lub Sč DZIA!

(C) Copyright "Dobry Zasiew" 2010

Zapraszamy na witrynę http://chrzescijanin.strefa.pl/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: