którzy nie macie pieniędzy, pójdźcie, kupujcie i jedzcie! Pójdźc ie, kupujcie bez pieniędzy i bez płacenia!

[Wy], którzy nie macie pieniędzy, pójdźcie, kupujcie i jedzcie! Pójdźcie, kupujcie bez pieniędzy i bez płacenia!
Księga Izajasza 55,1

Pewien kanadyjski milioner, prowadzący do tej pory niezwykle skutecznie swoje interesy, poważnie zachorował i musiał iść do szpitala. Wszystko wskazywało na to, że dni jego są policzone.
Jak wielu innych ludzi, był wychowany po chrześcijańsku i formalnie przynależał do lokalnego kościoła. Jednak bardzo rzadko uczęszczał na nabożeństwa, ponieważ życie jego było wypełnione po brzegi ziemskimi, codziennymi sprawami, które wciąż były ważniejsze.
W szpitalu odwiedził go jego duszpasterz. Był bardzo zaskoczony, gdy chory podał mu czek o wartości 50 000 dolarów ze słowami: "To dla Kościoła." Rozmawiali o powadze zbliżającej się wieczno ści, a na koniec rozmowy chory oświadczył: "Dałbym milion dolarów za to, gdyby pan mógł załatwić mi miejsce w niebie".
Jak wielu ludzi podobnych jest do tego zagubionego człowieka! Swoje życie, talent i siły poświęcają ziemskim sprawom. Może stali się z biegiem czasu tak zamożni, że inni patrzyli na ich rzekomy "sukces" z wielką zazdrością. Lecz gdy zbliżają się ostatnie dni, wszystko, co ziemskie, traci swój połysk i znaczenie. Wielu ludzi w dzisiejszych czasach w tym właśnie punkcie popełnia swą kardynalną pomyłkę – ów sukces "kupują" za cenę swojej duszy!
Bóg za darmo, bez pieniędzy, oferuje ludziom wieczne zbawienie. Wysoka cena za nie została już zapłacona przez oczyszczającą krew Zbawiciela JEZUSA CHRYSTUSA, krew przelaną na krzyżu Golgoty. Każdy człowiek, który szczerze Mu się powierzy i z wiarą, osobiście przyjmie zbawczą wartość dokonanego dzieła zbawienia, będzie wkrótce tam, gdzie pa nuje wieczna, prawdziwa i niezakłócona radość. Czy posiadasz pewność, że szczęście to jest także i Twoim udziałem?

(C) Copyright "Dobry Zasiew" 2011

którzy nie macie pieniędzy, pójdźcie, kupujcie i jedzcie! Pójdźcie, kupujcie bez pieniędzy i bez płacenia!

Zapraszamy na witrynę http://chrzescijanin.strefa.pl/

którzy nie macie pieniędzy, pójdźcie, kupujcie i jedzcie! Pójdźcie, kupujcie bez pieniędzy i bez płacenia!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: