BADZ MILOSCIW MNIE GRZESZNEMU

Wiedząc wszakże, że człowiek zostaje usprawiedliwiony nie z uczynków zakonu, a tylko przez wiarę w Chrystusa Jezusa.
List do Galacjan 2,16

Może przez całe swoje życie wysilasz się, by podobać się Bogu. Uczono cię, że musisz zadać sobie trud, by pojednać się z Nim. Dobrze wiesz, że nie masz społeczności z Bogiem i grzech oddziela cię od Niego – wiedziały już o tym wysoko rozwinięte ludy pierwotne, o czym czytamy w pierwszej księdze Biblii. Z tego też powodu może próbujesz zmienić swój stan przed Bogiem przez własną sprawiedliwość, właściwe myśli i dobre postępowanie. To również jest ważne, ale czyniąc to z pewnością nie osiągnąłeś upragnionego spokoju sumienia. Czy człowiek w ogóle jest w stanie tak żyć, żeby w pełni zadowolić Boga? Biblia mówi wyraźnie: nie (zob. Rzym. 3,10)!
Pomyśl o swoich innych staraniach w tej kwestii: miłość do ludzi, dobre uczynki, trwanie w modlitwie, chodzenie do kościoła czy zboru. Ale dodaj jeszcze proszę do tej listy wszystkie inne uczynki, jakie popełniłeś w swoim życiu – te złe, niewłaściwe i zrób podsumowanie. Proszę cię, uczyń to szczerze!
Czy dzięki temu Bóg uwolnił cię od twoich win i grzechów? Czy otrzymałeś pokój z Bogiem? Jednym z najstarszych pytań ludzkości jest: "Jakże więc człowiek może być sprawiedliwy w obliczu Boga?" (Job 25,4). Pytanie to jest dzisiaj tak samo aktualne, jak za dawnych czasów Joba. Biblia udziela na nie odpowiedzi każdemu grzesznikowi. Bóg pragnie usprawiedliwić każdego, "który wierzy w Jezusa" (Rzym. 3,26), to znaczy każdego, dla którego Jezus Chrystus nie tylko jest człowiekiem, ale i prawdziwym Bogiem – każdego, kto z wiarą przyjmie, że ON poniósł wszystkie jego winy. To może uczynić jedynie ten, kto zobaczy i wyzna przed Bogiem, że jest słaby i grzeszny. Czy już to uczyniłeś?

ZAPRASZAMY na wyklad BIBLIJNY pt.: BADZ MILOSCIW MNIE GRZESZNEMU
Wyklad odbedzie sie w Sali koncertowej w Kepinskim Osrodku Kultury, ul. Broniewskiego 5, w KEPNIE
w dniu 20 grudnia 2016 (wtorek) o godz. 17.10

To zaproszenie nie ma nic wspólnego z organizacja tzw. swiadków Jehowy ani z zadnym ugrupowaniem religijnym

Aby otrzymac pierwsza lekcje kursu biblijnego napisz do nas: kurs biblijny, skr 31, 63-500 Ostrzeszów

Jesli chcesz otrzymac bezplatnie Nowy Testament Pana Jezusa Chrystusa, napisz, wyslij sms lub zadzwon: Rozpowszechnianie Literatury Chrzescijanskiej, ul. FABRYCZNA 18, Wieruszów, tel.791214963 MAT18_20[wdomenie]WR.ONET.PL

https://web.facebook.com/events/1336776416353309/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: